Nieruchomości

Ubezpieczenie pokrywa szkody powstałe m.in. wskutek zdarzeń losowych (np. ogień czy zalanie). Dodatkowo oferujemy ochronę w innych przypadkach, takich jak przepięcie bądź dewastacja. Ochronimy nie tylko Twoją nieruchomość, ale także jej wyposażenie. Istnieje możliwość rozszerzenia zakresu ochrony o ubezpieczenie wyposażenia od kradzieży z włamaniem lub rabunku, stłuczenia elementów szklanych czy powodzi.

//agencjaubezpieczen.com/wp-content/uploads/2020/12/nieruchomosci.jpg
  • Jeśli wynajmujesz od kogoś mieszkanie, możesz ubezpieczyć elementy stałe, w które zainwestowałeś, np. kuchnię, szafy w zabudowie, parkiet.
  • Jeżeli potrzebujesz indywidualnego pakietu, stwórz własny zakres, zgodny z Twoimi potrzebami.
  • Dajemy Ci możliwość ubezpieczenia domu w budowie czy mieszkania pod kredyt.
  • Możesz także wybrać kompleksowy wariant ubezpieczenia murów wraz z wyposażeniem i ryzykami dodatkowymi: ubezpieczeniem OC w życiu prywatnym oraz Assistance.
  • Jeśli dodatkowo chciałbyś ubezpieczyć swój domek letniskowy, skontaktuj się z nami. Zaproponujemy Ci najlepszy możliwy zakres ubezpieczenia.

Jesteś zainteresowany?

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą!


    Administratorem Państwa danych osobowych jest INTERGO Sp. z o.o. Z Administratorem można się skontaktować przesyłając wiadomość elektroniczną na adres e-mail: biuro@agencjaubezpieczen.com, pisząc na adres: ul. Okólna 43 A/B, 05-270 Marki (z dopiskiem: RODO), dzwoniąc pod numer telefonu: 884 004 288. Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłaną wiadomość. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych znajdą Państwo w Polityce Prywatności.