Firma

Prowadząc biznes, zadbaj o odpowiednie ubezpieczenie firmy, zarówno w zakresie majątku, jak i zdrowia i życia pracowników.

Niezależnie od wielkości Twojej firmy i zakresu prowadzonej działalności, u nas znajdziesz idealne ubezpieczenie dla firmy.
Przygotowane pakiety ubezpieczeń dla firm obejmują ubezpieczenia komunikacyjne, ubezpieczenie majątku firmowego oraz grupowe ubezpieczenia na życie.

//agencjaubezpieczen.com/wp-content/uploads/2020/12/firma.jpg

Floty samochodowe

Oferta Ubezpieczenie floty skierowana jest do firm, które są właścicielami większej liczby samochodów. W zależności od ubezpieczyciela, zazwyczaj wymogiem jest posiadanie minimum 10 pojazdów, zdarzają się jednak oferty skierowane do firm z mniejszą flotą. Ubezpieczenie floty to wygoda i oszczędność. Przede wszystkim, im więcej samochodów ubezpieczamy, tym lepszą cenę możemy uzyskać. Niewątpliwym plusem jest również możliwość rozszerzenia warunków i zakresu ubezpieczenia. Warto wiedzieć, że pojedyncza szkoda nie spowoduje utraty zniżek za bezszkodową jazdę w ubezpieczeniu wszystkich pojazdów.

Jesteś zainteresowany?

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą!


    Administratorem Państwa danych osobowych jest INTERGO Sp. z o.o. Z Administratorem można się skontaktować przesyłając wiadomość elektroniczną na adres e-mail: biuro@agencjaubezpieczen.com, pisząc na adres: ul. Okólna 43 A/B, 05-270 Marki (z dopiskiem: RODO), dzwoniąc pod numer telefonu: 884 004 288. Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłaną wiadomość. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych znajdą Państwo w Polityce Prywatności.