Podróż

Otrzymasz pomoc, jeśli w czasie podróży zachorujesz lub przydarzy Ci się nieszczęśliwy wypadek. Ubezpieczenie działa od wyjścia z domu do momentu powrotu z podróży.

//agencjaubezpieczen.com/wp-content/uploads/2020/12/podroz.jpg

Leczenie

Organizacja i opłata za pobyt i leczenie w szpitalu, wizyty u lekarza (także stomatologa), badania, operacje lub zabiegi ambulatoryjne.

Transport

Transport (także medyczny) z miejsca wypadku do lekarza lub szpitala, a nawet z zagranicy do domu. W przypadkach ekstremalnych - również transport zwłok do miejsca pochówku w Polsce.

Wsparcie po powrocie do domu

Pomoc domowa w razie zachorowania bądź nieszczęśliwego wypadku w podróży.

Pomoc tłumacza

Telefoniczna pomoc tłumacza w trakcie udzielania pomocy medycznej.

Poszukiwanie i ratownictwo

Akcja poszukiwawcza lub ratownicza w razie zaginięcia (np. w górach), a także w razie awarii sprzętu sportowego lub złych warunków pogodowych.

Zwrot kosztów leczenia

Zwrot pieniędzy, które wydasz np. na leki (przepisane przez lekarza podczas Twojego wyjazdu), czy naprawę lub zakup sprzętu ortopedycznego albo okularów korekcyjnych.

Jesteś zainteresowany?

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą!


    Administratorem Państwa danych osobowych jest INTERGO Sp. z o.o. Z Administratorem można się skontaktować przesyłając wiadomość elektroniczną na adres e-mail: biuro@agencjaubezpieczen.com, pisząc na adres: ul. Okólna 43 A/B, 05-270 Marki (z dopiskiem: RODO), dzwoniąc pod numer telefonu: 884 004 288. Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłaną wiadomość. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych znajdą Państwo w Polityce Prywatności.